Dantų balinimas

Kabinetinis dantų balinimas – tai viena iš labiausiai paplitusių ir vis dažniau taikomų kosmetinių procedūrų ir vienas paprasčiausių bei prieinamiausių būdų kiekvienam pasigražinti savo šypseną. Šiuolaikinis dantų balinimas, atliekamas laikantis visų balinimo rekomendacijų, yra saugi, efektyvi ir dantims nekenkianti procedūra.

 Kodėl dantys baltėja?

dantu balinimas

Prieš dantų balinimo procedūrą labai svarbu pasikonsultuoti su dantų gydytoju ar burnos higienistu

Prieš balinant dantis svarbu atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą

Kas vyksta balinimo metu? Į balinimo medžiagų sudėtį įeina vandenilio peroksidas. Vandenilio peroksidas (H2O2) ant danties paviršiaus skyla į vandenį (H2O) ir laisvąjį deguonį (O). Laisvasis deguonis yra chemiškai labai aktyvus ir oksiduodamas skaido didelius organinius junginius į smulkesnius. Didelės molekulės, esančios dantų emalio viduje, yra pigmentuoti (spalvoti) junginiai – veikiami laisvojo deguonies jie skyla į trumpesnes anglies grandines turinčius junginius. Todėl spalvą turintys junginiai tampa bespalviais ir dantis išbąla.

Atlikimas

Kabinetinis dantų balinimas bene greičiausia pasaulyje „SDI Pola office+” sistema – vienas saugiausių dantų balinimo būdų. Dantų balinimas atliekamas odontologijos klinikoje ir trunka apie 1 valandą. Jo metu dantenos ir dantų kakleliai apsaugomi barjerine medžiaga, o dantų emalis padengiamas „SDI Pola office+” balinamuoju geliu. Dantų balinimo procesas aktyvinamas specialia SDI balinimui skirta lempa. Atliekamos 3–4 dantų balinimo sesijos. Neutralus „SDI Pola office+” balinamojo gelio pH ir sudėtyje esančios jautrumą mažinančios medžiagos užtikrina maksimalų paciento komfortą procedūros metu ir po jos.

Procedūros eiga:

 • įvertinama dantų ir burnos audinių būklė;
 • dantys nupoliruojami fluoro turinčia pasta;
 • nustatomas dantų atspalvis prieš procedūrą;
 • uždedama lūpų apsauga;
 • ant dantenų ir dantų kaklelių uždedama barjerinė apsauga;
 • dantys padengiami specialiu balinimo geliu „SDI Pola Office+”;
 • gelis aktyvuojamas specialios SDI balinimo lempos šviesa (kadangi ši lempa veikia nuo silpno iki intensyvaus režimo, sukeliamas mažesnis dantų jautrumas, taip pat ji neišskiria jokio žalingo UV spinduliavimo) – kartojamos 3–4 sesijos, trunkančios po 16 min.;
 • gelis nuplaunamas, nuimama dantenų ir lūpų apsauga;
 • nustatomas dantų atspalvis po dantų balinimo procedūros;
 • dantys padengiami geliu, stiprinančiu danties emalį;
 • paaiškinamos visos rekomendacijos kurių rekomenduojama laikytis po dantų balinimo procedūros, kad dantų baltumas išliktų ilgą laiką.

  Kainos

Vieno danties balinimas
Tik
15€

Susidomėjote? Registruokitės vizitui!

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Call Now Button