• Jurgita Oniūnienė
  Gydytoja-odontologė

  Gydytoja yra sukaupusi 20-ies metų darbo patirtį, garsėja darbštumu, kruopštumu ir atsidavimu profesijai. Klinikoje dirba nuo įkūrimo, puoselėja kokybiškiausių paslaugų teikimo idėja, į kiekvieną pacientą žiūri labai kruopščiai. Pacientų vertinama dėl nepriekaištingos darbų atlikimo kokybės.

  Licenzijos numeris: OPL-02772

  Specializacija: bendrosios praktikos dantų gydymas, dantų plombavimas, vaikų dantų gydymas

  1997 m. baigė Kauno medicinos universitetą odontologijos fakultetą nuo to laiko atlieka gydytojos-odontologės praktika. Gydytoja labai rūpinasi savo kvalifikacija, nuolatos dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir įvairiuose odontologų renginiuose, domisi darbo naujovėmis ir inovacijomis.

  Plačiau...
 • Jurgita Lukoševičienė
  Burnos higienistė

  Profesionali burnos higienistė, ypatingai pamėgta mūsų klinikos lankytojų, ekstravertiška, visada linksma ir kruopšti savo srities profesionalė. Pacientai net juokauja, kad pradėjus burnos higieną atlikti pas šią specialistę, procedūra tapo malonesnė už apsilankymą grožio salone.

  Licenzijos numeris: BPL-08433

  Spacializacija: burnos higiena, dantų balinimas

  Klinikoje specialistė puikiai įvaldžiusi „Air flow“ sistemą (skirta burnos higienai atlikti), pasižymi kruopštumu ir profesionalumu.

  Plačiau...
 • Andrius Ivanauskas
  Gydytojas odontologas-chirurgas

  Pacientės Martos atsiliepimas: „Labai rūpestingas, švelnus ir kruopštus. Atsakė į visus klausimus, išsamiai papasakojo kokia problema ir kas bus daroma. Šalino dantis su operacija, viskas praėjo puikiai, labai profesionaliai. Didžiausios rekomendacijos! Ačiū!“

  Licenzijos numeris: OPL-05793

  Specializacija: burnos chirurgija, implantavimas, dantų šalinimas

  Plačiau...

Apsilankykite mūsų klinikoje ir sukurkite savo svajonių šypseną!

Norite? Užsirašykite konsultacijai!

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Call Now Button