• Jurgita Oniūnienė
  Gydytoja-odontologė

  Gydytoja yra sukaupusi 20-ies metų darbo patirtį, garsėja darbštumu, kruopštumu ir atsidavimu profesijai. Klinikoje dirba nuo įkūrimo, puoselėja kokybiškiausių paslaugų teikimo idėja, į kiekvieną pacientą žiūri labai kruopščiai. Pacientų vertinama dėl nepriekaištingos darbų atlikimo kokybės.

  Licenzijos numeris: OPL-02772

  Specializacija: bendrosios praktikos dantų gydymas, dantų plombavimas, vaikų dantų gydymas

  1997 m. baigė Kauno medicinos universitetą odontologijos fakultetą nuo to laiko atlieka gydytojos-odontologės praktika. Gydytoja labai rūpinasi savo kvalifikacija, nuolatos dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir įvairiuose odontologų renginiuose, domisi darbo naujovėmis ir inovacijomis.

  Plačiau...
 • Daiva Pocienė
  Burnos higienistė

  Profesionali burnos higienistė, ypatingai pamėgta mūsų klinikos lankytojų, ekstravertiška, visada linksma ir kruopšti savo srities profesionalė. Pacientai net juokauja, kad pradėjus burnos higieną atlikti pas šią specialistę, procedūra tapo malonesnė už apsilankymą grožio salone.

  Spacializacija: burnos higiena, dantų balinimas

  Klinikoje specialistė dirba daugiau nei metus, bet yra sukaupusi didesnę nei 10 metų patirtį, puikiai įvaldžiusi „Air flow“ sistemą (skirta atlikti burnos higienai), pasižymi profesionalumu.

  Plačiau...
 • Tomas Puidokas
  Operuojantis gydytojas odontologas

  Pacientės Martos atsiliepimas: „Labai rūpestingas, švelnus ir kruopštus. Atsakė į visus klausimus, išsamiai papasakojo kokia problema ir kas bus daroma. Šalino dantis su operacija, viskas praėjo puikiai, labai profesionaliai. Didžiausios rekomendacijos! Ačiū!“

  Licenzijos numeris: OPL-05497

  Specializacija: burnos chirurgija, implantavimas

  Plačiau...

Apsilankykite mūsų klinikoje ir sukurkite savo svajonių šypseną!

Norite? Užsirašykite konsultacijai!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę ir statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.
Call Now Button