Dantų balinimo kapos

Vienas populiariausių dantų balinimo būdų. Specialus metodas leidžia šypsenai suteikti baltumo tiesiog namuose per maždaug 10-14 dienų. Dantų balinimo kapos gaminamos individualiai pagal laboratorijoje padarytus dantų atspaudus. Procedūros metu šios kapos yra pripildomos balinamojo gelio ir uždedamos ant dantų visai nakčiai arba kelioms valandoms dienos metu (pagal paciento pageidavimus). Po kelių dienų pasirodo pirmieji rezultatai.

Klausimai atsakymai

jei turite dantų su plombomis, vainikėliais, laminatėmis. Tokiu atveju balinimas kapomis neveiksmingas, nes po tokio balinimo gali tekti pakeisti senas plombas ar vainikėlius;

esant negyviems dantims, nes pastarųjų balinimas vyksta iš vidaus;

jeigu esate alergiškas karbamido peroksidui ar kitoms sudėtinėms balinamojo gelio dalims;

sergant intensyviu kariesu arba turint jautrius dantis;

jei nešiojate breketus ar sergate periodontitu.

Balinimo gelį laikykite šaldytuve, bet ne kameroje, saugokite nuo karščio ir tiesioginių saulės spindulių.

Venkite rūgštaus maisto ir gėrimo vartojimo (coca-cola, citrusinių vaisių gėrimų), nes jie gali sukelti padidintą jautrumą. Stipriai dažantys gėrimai (kava, arbata, raudonas vynas), kaip ir rūkymas, yra vengtini, nes jie gali uždelsti balinimo procesą. NEnaudokite per didelio gelio kiekio, nes jis nepagerins balinimo procedūros.

Šalutinis poveikis gali būti atsiradęs laikinas dantų jautrumas arba gleivinės pažeidimai, jie atsiranda nesilaikant gydytojų nurodymų.

Balinimo kapa
50 €

Individualiai gaminta kapa efektyviai balina dantis namuose. Registruokitės vizitui ir sukurkite savo svajonių baltumo šypseną!


Apsauginės kapos

Apsauginės kapos sportininkams, praktikuojantiems sporto šakas su fiziniu kontaktu. Gaminamos suaugusiems ir vaikams užsiimantiems kontaktinio sporto šakomis (karate, boksu, dziudo, kikboksu, krepšiniu, futbolu, regbiu, tinkliniu, ledo rituliu ir pan.). Individualios kapos apsaugo jūsų dantis ir minkštuosius audinius smūgio metu. Jos iš dalies amortizuoja patiriamą smūgį.

Individualios kapos yra patogesnės už standartines: jos yra mažesnės, bet pakankamai storos ir kietos, neturi specifinio kvapo ir skonio, su jomis lengva kvėpuoti.


Kapa esant bruksizmui (griežimui dantimis)

Jos naudojamos, kai žmogus miego metu griežia dantimis arba stipriais juos sukandinėja. Kad griežiama dantimis dažniausiai, tai pastebi artimieji arba gydantis odontologas pagal dantų nusidėvėjimą. Dantų griežimas būdingas žmonėms, kurie patiria ilgalaikį stresą, nerimą.

Kapos, gaminamos individualiai dantų techniko yra patogios su minkštesniu sluoksniu viduje ir pakankamai storos išorėje, kad atlaikytų dantų griežimą.


Kapa esant bruksizmui
80 €

Individualiai gaminta kapa apsaugo dantis nuo nusidėvėjimo. Registruokitės vizitui miegokite ramiai!

Kapa sportui
100 €

Individualiai gaminta, patogi kapa apsaugo dantis fizinio kontakto metu. Registruokitės vizitui ir sportuokite saugiai!

Norite individualios kapos?

Užsiregistruokite vizitui klinikoje „Tavo šypsena“.

Call Now Button