Implantavimas

Dantų implantai – tai danties šaknies pakaitalai kitaip žinomi kaip iš titano pagaminti varžteliai. Ant įsriegto implanto vėliau tvirtinami protezai.

Protezavimas

Tai lyg tikro danties atkūrimas. Protezas grąžins dantims patrauklią estetinę išvaizdą, atkurs kramtymo funkciją. Protezuojame pacientus su TLK laiškais.

Burnos higiena

Burnos higiena panaikina blogą burnos kvapą, įvarias dantų apnašas. Ši procedūra sumažina karieso tikimybę, dantys taip pat tampa baltesni.

Dantų balinimas

Tai viena iš labiausiai paplitusių kosmetinių procedūrų ir vienas paprasčiausių bei prieinamiausių būdų kiekvienam pasigražinti savo šypseną.

Tyrimai

Klinikoje moderniu skaitmeniniu rentgenu (viziografu) atliekamos dentalinės rentgeno nuotraukos. Kaina viena mažiausių Kaune – tik 6 Eur.

Plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – tai procedūra, kurios metu yra atkuriamas pažeisti danties audiniai. Taip įvairūs nuskilę, nedailūs dantys, tampa tiesiog tobulais.

Kapos

Dantų balinimo kapos, apsauginės kapos ir kapos gydyti bruksizmą (griežimą dantimis).

odontologų įrankiai
Chirurginės paslaugos

Tai dantų bei jų šaknų šalinimas, retinuotų dantų šalinimas, dantenų plastika ir kt.

pulpa
Dantų kanalų terapija

Dantų šaknų kanalų terapija (endodontija) reikalinga išsaugoti likusią danties struktūrą.

Skubi pagalba

Suskaudo dantį ir nebegalite kentėti? Reikia greitai pakliūti pas odontologą?
Odontologijos klinika „Tavo šypsena“ tokiais atvejais teikia skubią odontologinę pagalbą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę ir statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.
Call Now Button