Papildomos saugumo priemonės

Papildomos saugumo priemonės taikomos tik karantino metu.

Sveikata yra svarbiausia, todėl norime supažindinti su nauja darbo tvarka karantino metu bei taisyklėmis, kurių prašysime laikytis:

– Karantino metu stengiamės užtikrinti kuo didesnį Jūsų ir mūsų saugumą, tad priimsime tik po vieną pacientą per valandą. Registruosime pacientus vienu kanalu – telefonu.

– Kai registruosime Jus vizitui telefonu, užduosime keletą klausimų apie Jūsų sveikatos būklę. Vizitą patvirtinsime tik įsitikinę, kad nekarščiuojate, nekosite, nečiaudite ir nesloguojate, nesate karantine. Jeigu būklė prieš vizitą pasikeis – BŪTINAI praneškite.

– Kai Jūs atvyksite į kliniką, pamatuosime kūno temperatūrą, bei prašysime sąžiningai atsakyti į sveikatos anketos klausimus raštu, taip pat ją pasirašyti.

– Pacientus, kurie yra rizikos grupėje, priimsime iki 12 val. Taip užtikrinsime, kad jaustumėtės ramiai bei galėtumėte skirti reikiamą dėmesį savo dantų sveikatai tęsiamo karantino metu.

– Prašome į kliniką atvykti ne anksčiau, kaip 10 min iki suplanuoto vizito laiko. Jeigu atvykote anksčiau – prašysime palaukti automobilyje ar lauke. Jei nepavyksta atvykti paskirtu laiku, būtinai paskambinkite ir mums apie tai praneškite.

– Lydintys asmenys gali atvykti tik su mažamečiais vaikais ar asmenimis, kuriems būtina pagalba. Lydintiems asmenims taip pat bus matuojama kūno temperatūra, bei prašoma užpildyti, bei pasirašyti sveikatos būklės anketą. Kitus lydinčius asmenis prašysime palaukti lauke ar automobilyje.

– Kai atvyksite į kliniką Jums paskirtu laiku – BŪTINAI dėvėkite medicininę kaukę.

– Įėję į kliniką pirmiausia dezinfekuokite rankas.

– Užpildysite odontologinių paslaugų teikimui reikalingus dokumentus ir Jus pakviesime į gydytojo kabinetą.

– Kaukę galėsite nusiimti tik tuomet, kai to paprašys gydytojas ar jo asistentas. Po procedūros kaukę vėl paprašysime užsidėti.

– Gydytojas Jums suteiks pačią svarbiausią informaciją, kurią turite žinoti apie atliktą procedūrą. Jei kils daugiau klausimų, į juos atsakysime ir papildomą informaciją suteiksime nuotoliniu būdu.

– Išėjus iš odontologo kabineto, prieikite prie registratūros, suderinsime kito vizito laiką. Už paslaugas atsiskaityti galėsite grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu.

– Išeidami dar kartą dezinfekuokite rankas.

Mūsų klinikoje visada buvo rūpinamasi įvairių infekcinių, virusinių ir kitų ligų prevencija, nepamiršime ir dar aktyviau tai darysime dabar, bei ateityje. Ilgesnių pertraukų, tarp pacientų vizitų, metu vėdinsime patalpas, dezinfekuosime paviršius ne tik odontologo kabinete, bet ir registratūroje bei bendro naudojimo patalpose.

Dėl ilgesnių pertraukų galėsime priimti mažesnį pacientų skaičių, tad labai prašome Jūsų kantrybės, bei supratimo dėl pailgėjusių eilių.

Registracija telefonu – +370 620 76494.


 

Registruokitės vizitui dabar!

Greita. Saugu. Ramu.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Call Now Button