Burnos higiena

Bendravimas su aplinkiniais teikia kur kas daugiau džiaugsmo, jei galima dalintis ne tik įspūdžiais, mintimis ir idėjomis, bet ir nuoširdžia bei gražia šypsena. Tad jei ir Jūs norite džiaugtis gaiviu burnos kvapu, išvengti daugelio nemalonių dantų bei dantenų ligų ir labiau pasitikėti savimi, reguliariai atlikite profesionalę burnos higieną!

Profesionali burnos higiena – tai higieninė procedūra, kurios metu šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos, poliruojami dantų ir plombų paviršiai, nustatomas asmens dantų valymo efektyvumas, atliekamos gydomųjų preparatų (pavyzdžiui, fluoro) aplikacijos, pacientai mokomi asmeninės burnos higienos.


Profesionalią burnos higieną reikia atlikti:

  • dėl ėduonies, gingivito, periodontito ir burnos gleivinės ligų profilaktikos;
  • prieš pradedant numatytą odontologinį gydymą: periodontologinį, endodontinį, ortodontinį gydymą, dantų plombavimą, protezavimą, implantaciją, dantų balinimą, burnos chirurgiją;
  • kaip pradinį kompleksinio periodonto ligų gydymo etapą, taikomą nepriklausomai nuo periodonto ligos sunkumo laipsnio;
  • kaip palaikomąjį gydymą po procedūrų komplekso gydant periodonto ligas;
  • kaip palaikomąjį gydymą norint sumažinti komplikacijų riziką ortodontinio gydymo metu nešiojant nenuimamus ortodontinius aparatus arba po dantų implantacijos, kad būtų užtikrintas ilgalaikis rezultatas;
  • prieš dantų balinimą, kad maksimaliai pakistų dantų spalva.


Svarbu žinoti:

Profesionalią burnos higiena rekomenduojama atlikti:
  • Sauaugusiems 1-2 kartus per metus.
  • Sergantiems periodonto ligomis kas 1-4 mėn.
  • Ortodontinio gydymo metu kas 1-4 mėn.
  • Nešiojantiesiems implantus kas 4-6 mėn.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, šias apnašas galima pašalinti ir nuo estetiškai plombuotų dantų, nepažeidžiant nei danties, nei plombos.

Taip, ši procedūra atliekama ir vaikams, ir paaugliams.

Taip, ši procedūra atliekama besilaukiančioms moterims. Netgi labai svarbu stebėti burnos ertmės būklę nėštumo laikotarpiu, tad rekomenduojame atlikti burnos higieną nėštumo metu.

Įprastai profesionali burnos higienos procedūra neskausminga, tačiau pacientams, turintiems jautrius dantis ar dantenas, ši procedūra gali sukelti laikinų nemalonių pojūčių.

Burnos higiena
Tik
45€

Kai viską sužinojote apie profesionalią burnos higieną ir nusprendėte pas mus apsilankyti, rezervuokite vizito laiką!

Norite profesionalios burnos higienos?

Higienos, atliktos puikios specialistės?

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę ir statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti.
Call Now Button