Jurgita Oniūnienė

Gydytoja yra sukaupusi 20-ies metų darbo patirtį, garsėja darbštumu, kruopštumu ir atsidavimu profesijai. Klinikoje dirba nuo įkūrimo, puoselėja kokybiškiausių paslaugų teikimo idėja, į kiekvieną pacientą žiūri labai kruopščiai. Pacientų vertinama dėl nepriekaištingos darbų atlikimo kokybės.

Jurgita Lukoševičienė

Profesionali burnos higienistė, ypatingai pamėgta mūsų klinikos lankytojų, ekstravertiška, visada linksma ir kruopšti savo srities profesionalė. Pacientai net juokauja, kad pradėjus burnos higieną atlikti pas šią specialistę, procedūra tapo malonesnė už apsilankymą grožio salone.

Andrius Ivanauskas

Pacientės Martos atsiliepimas: „Labai rūpestingas, švelnus ir kruopštus. Atsakė į visus klausimus, išsamiai papasakojo kokia problema ir kas bus daroma. Šalino dantis su operacija, viskas praėjo puikiai, labai profesionaliai. Didžiausios rekomendacijos! Ačiū!“

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Call Now Button